Blog
20190910 115809 1 e1585579160611 798x300 - Aké riziká prinášajú výškové práce

Keďže moderná doba so sebou prináša čoraz viac veľkých stavieb, pribúda aj povinnosť starať sa o nich. Vo väčších mestách máte možnosť vidieť presklené budovy, ktoré vytvárajú krásny dojem. Práve aj o tieto budovy sa starajú ľudia a musia zvládať prácu vo veľkej výške. Continue Reading

Film Infiltrátor

Infiltrátor

Máte chuť na dobrý, kvalitný a najmä napínavý film? V dnešnom svete, kedy sa „rodia“ nové filmy ako na bežiacom páse a do kín sa mnohokrát dostávajú aj lacné a nudné filmy, sa len ťažko hľadá niečo, čo by za to v skutočnosti stálo. Práve film Infiltrátor sa radí medzi perly roku 2016, ktoré by ste mali vidieť. Napätie, akcia a perfektný dej, ktorý vás určite bude baviť, vás zatiahne do tajov tajných agentov a mafie, ktorá je omnoho nebezpečnejšia, ako si na prvý pohľad môže zdať.

Continue Reading
Manželský sľub - navždy spolu

Navždy spolu

Máte chuť na krásny romantický príbeh s hviezdnym obsadením, ktorý však v sebe ukrýva aj nejakú tú drámu? Nie každý príbeh musí skončiť známym a povestným „happy endingom“ či presne tak, ako by sme to očakávali. Film Navždy spolu je krásnou ukážkou toho, že niektoré príbehy nemusia skončiť presne tak, ako si myslíme a chceme, aby skončili, no aj napriek tomu majú šťastný a krásny koniec.

Continue Reading
Chráň nás od zlého - Zbav nás zlého 2014

Zbav nás zlého

Romantické filmy a komédie patria medzi veľmi obľúbené žánre, na ktoré staví naozaj veľa divákov. Nie všetci však podľahli tomuto „fenoménu“ a mnohí stavia radšej na drsnejšie filmy, pri ktorých ostanú v napätí ešte dlho po tom, čo si film pozrú. Film z roku 2014 s názvom Zbav nás zlého sa radí hneď do troch žánrov a to medzi mysteriózne filmy, horory a trilery. Ak máte chuť na dobrý film plný akcie, určite by ste ho mali vidieť.

Continue Reading
Film Salyut 7

Saljut – 7

Každý z nás má nejaké sny. Niektoré idú splniť jednoduchšie, iné zas ťažšie. Medzi tie ťažšie splniteľné sa radí napríklad let do vesmíru, ktorý sa splnil len naozaj pár ľuďom. Ak milujete vesmír a všetko s ním spojené, určite by ste si mali pozrieť aj film Saljut – 7, ktorý však nie je len obyčajný film o vesmíre. Spájajú sa v ňom hneď tri žánre a to dráma, akcia a takisto história.

Continue Reading
Film - Orel Eddie - Orol Eddie skutočný príbeh

Film Orol Eddie – Orel Eddie 2016

Filmy, ktoré podporujú sny ľudí sú podľa nás tie najlepšie. Dokážu človeka posunúť, namotivovať a ukázať, že ak sa snažíte, dokážete čokoľvek. Presne takýto je aj film Orol Eddie, ktorý veľmi jednoducho ukazuje, ako sa môže z jedného chlapca stať niekto známy. Skvelé obsadenie, ktoré tvorí Taron Egerton a Hugh Jackman, je nositeľom celého príbehu, ktorý vás bude určite baviť.

Continue Reading
Film - Barry Seal - nebeský gauner

Barry Seal: Nebeský gauner

Nájsť dobrý film na piatkový čí víkendový večer je niekedy omnoho ťažšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dej filmu je veľmi dôležitý, no mnohokrát hrá najväčšiu rolu práve herecké obsadenie. Ak sa totižto vo filme nachádza dobre oceňovaný herec, je väčšia šanca, že sa film skutočne uchytí.

Film Barry Seal: Nebeský gauner vám možno na začiatku nepovie nič, no po pár minútach sa z neho vykľuje naozaj perfektný film, ktorý má v sebe ukrytých niekoľko triumfov, vďaka ktorým ho dopozeráte až do konca. S perfektným obsadením, do ktorého sa radí najmä Tom Cruise či Sarah Wright sa vám na film bude pozerať omnoho lepšie.

Continue Reading
špaldový chlieb bez kvásku

Ako pripraviť špaldový chlieb bez kvásku?

Mnohí ľudia sa v dnešnej dobe venujú zdravému životnému štýlu a zdravým potravinám. Niet sa ani čomu čudovať. Kvalitné potraviny v kombinácií s pravidelným pohybom nám môžu zaručiť nielen chudnutie alebo jednoduché udržanie váhy, ale takisto aj zdravé telo, po ktorom túži každý. Príprava zdravých jedál je len málokedy náročná, a preto je vhodná aj pre ľudí, ktorí sú v práci veľmi vyťažení. Niektoré jedlá však trochu komplikovanejšie sú.

Continue Reading
Nebezpečné potraviny pre psa

Nebezpečné potraviny pre psa

Určite ste už počuli o takých potravinách, ktoré by ste svojmu psovi nemali dávať, pretože sú pre neho nebezpečné, niektoré dokonca až smrteľné. Mnohí ľudia vedia o čokoláde či niektorom druhu ovocia, no tam to končí. Ešte predtým, ako niečo svojmu psíkovi dáte, mali by ste si zistiť, ktorým potravinám by ste sa mali oblúkom vyhýbať. Toto sú najnebezpečnejšie potraviny, ktoré určite svojmu štvornohému domácemu miláčikovi nedávajte.

Continue Reading
Čo sa stane, ak prestanete fajčiť

Čo sa stane, ak prestanete fajčiť?

Fajčenie je jeden z najhorších zlozvykov, ktoré človek môže mať. Je veľmi rýchlo návykové a ťažko sa s ním končí. Okrem toho má fajčenie veľmi zlý vplyv a veľký dopad na naše zdravie a takisto aj na financie. Mnohí ľudia však dokázali prestať fajčiť a sú príkladom mnohým ďalším, ktorí po tom túžia. Viete však, čo sa stane, keď prestanete fajčiť?

Continue Reading
Zobraziť viac príspevkov