Rôzne

Hodiny zo starých ŠPZ oživia každý interiér

2Q== - Fun Články
Internet je nevšedné miesto kde sa môžete inšpirovať. Ak hľadáte niečo čo nie je celkom bežné pre vylepšenie vášho domova či kancelárie, máme pre vás tip na čosi čo ste určite ešte nevideli. Internetový obchod www.hodinyzplatne.sk ktorý sa venuje recyklácií vinylových platní a premieňa ich na hodiny s pridanou hodnotou teraz prekvapil ďalšou zaujímavou novinkou.

Continue reading

Film

Film Infiltrátor

2Q== - Fun Články

Infiltrátor

Máte chuť na dobrý, kvalitný a najmä napínavý film? V dnešnom svete, kedy sa “rodia” nové filmy ako na bežiacom páse a do kín sa mnohokrát dostávajú aj lacné a nudné filmy, sa len ťažko hľadá niečo, čo by za to v skutočnosti stálo. Práve film Infiltrátor sa radí medzi perly roku 2016, ktoré by ste mali vidieť. Napätie, akcia a perfektný dej, ktorý vás určite bude baviť, vás zatiahne do tajov tajných agentov a mafie, ktorá je omnoho nebezpečnejšia, ako si na prvý pohľad môže zdať.

Continue reading

Film

Film Manželský sľub – Navždy spolu, film podľa skutočnej udalosti

wNxuGRxinYRnQAAAABJRU5ErkJggg== - Fun Články

Navždy spolu

Máte chuť na krásny romantický príbeh s hviezdnym obsadením, ktorý však v sebe ukrýva aj nejakú tú drámu? Nie každý príbeh musí skončiť známym a povestným “happy endingom” či presne tak, ako by sme to očakávali. Film Navždy spolu je krásnou ukážkou toho, že niektoré príbehy nemusia skončiť presne tak, ako si myslíme a chceme, aby skončili, no aj napriek tomu majú šťastný a krásny koniec.

Continue reading

Film

Film Chráň Nás Od Zlého – Zbav nás zlého (2014)

43+oM+W70ep8fHeF4Wk4XVsCisVrWiuPo3wT+kQGac8aAA4AAAAABJRU5ErkJggg== - Fun Články

Zbav nás zlého

Romantické filmy a komédie patria medzi veľmi obľúbené žánre, na ktoré staví naozaj veľa divákov. Nie všetci však podľahli tomuto “fenoménu” a mnohí stavia radšej na drsnejšie filmy, pri ktorých ostanú v napätí ešte dlho po tom, čo si film pozrú. Film z roku 2014 s názvom Zbav nás zlého sa radí hneď do troch žánrov a to medzi mysteriózne filmy, horory a trilery. Ak máte chuť na dobrý film plný akcie, určite by ste ho mali vidieť.

Continue reading

Film

Film Salyut 7

Z - Fun Články

Saljut – 7

Každý z nás má nejaké sny. Niektoré idú splniť jednoduchšie, iné zas ťažšie. Medzi tie ťažšie splniteľné sa radí napríklad let do vesmíru, ktorý sa splnil len naozaj pár ľuďom. Ak milujete vesmír a všetko s ním spojené, určite by ste si mali pozrieť aj film Saljut – 7, ktorý však nie je len obyčajný film o vesmíre. Spájajú sa v ňom hneď tri žánre a to dráma, akcia a takisto história.

Continue reading