Blog
AC/DC Thunderstruck

AC/DC – Thunderstruck preklad skladby a jej história vzniku

 

Austrálska hard rocková skupina AC/DC vydala v roku 1990 album The Razors Edge. Na ňom okrem ostatných sa nachádzala aj skladba „Thunderstruck“ ktorá je prvou skladbou tohto albumu a zároveň tou najobľúbenejšou z tohto albumu. My vám prinášame text „Thunderstruck“ a preklad tejto skladby.

Continue Reading
Ako varia ryžu čínania

Ako varia ryžu Číňania?

So správnym uvarením základnej prílohy, akou je ryža, má problémy nejeden človek. Raz je po uvarení tvrdá, inokedy je zas rozvarená a namiesto klasickej ryže nám vznikne len čudná biela kaša, ktorá sa nedá jesť. Občas sa zas stane, že ryža zospodu zhorí. Ak ani vás už nebaví neustále vyhadzovať nepodarenú ryžu a nahrádzať ju inou prílohou, máme pre vás skvelý tip, ako uvariť ryžu správne a presne tak, ako ju varia aj ľudia v Číne, odkiaľ ryža pochádza.

Continue Reading
MTB nohavice Silvini Rango MP857

MTB nohavice Silvini Rango MP857

Pokiaľ ste aktívnym horským cyklistom alebo len skrátka máte radi pohyb v prírode, určite oceníte kvalitné oblečenie či obuv a najmä také, ktoré vydrží aj náročné podmienky a nadmernú záťaž bez výraznejšieho obnosenia. Tieto výhody v sebe spájajú aj MTB nohavice Silvini Rango MP857.

Continue Reading
Prečo je vitamín E dôležitý

Prečo je vitamín E dôležitý pre naše telo?

Vitamíny a minerálne látky, ktoré prijímame každý deň v potrave sú pre nás veľmi dôležité. Sú dôležité pre správnu stavbu nášho tela, pre správne fungovanie všetkých orgánov a pre energiu, ktorú potrebujeme na každodenné aktivity. Niektoré vitamíny a minerálne látky sú však omnoho dôležitejšie, ako tie ostatné.

Continue Reading