Aj na našom trhu sú k dispozícií výrobky rodinnej firmy Lasting založenej v roku 1991. Zaujímavosťou je fakt, že ide o kompletne českú spoločnosť, ktorá v súčasnosti vyváža svoje výrobky do viac než 50 krajín sveta. Spoločnosť Lasting kladie dôraz najmä na technológie a inovatívne materiály. Ich hlavnou špecializáciou je termo bielizeň, tričká a ponožky pre outdoorové aktivity, pričom mnohé kúsky sú špeciálne navrhnutné pre beh, lov, turistiku či iné aktivity v prírode.
Česká značka Lasting patrí medzi popredných výrobcov funkčného prádla a materiálov. Mnohé technológie ako AirCond či Thermolite zabezpečujú vysokú funkčnosť a využiteľnosť výrobku, čo je podporené aj používaním kvalitných materiálov pri výrobe. Napríklad, pri produkcii ponožiek či mikín sa používajú hydrofóbne materiály, ktoré odpudzujú vlhkosť. Sú využité predovšetkým v nášľapovej a dolnej bočnej časti ponožky.
Takisto aj ostatné výrobky značky Lasting vynikajú pozoruhodnou prepracovanosťou. Napríklad funkčné tričká, ktoré využijete nielen pri behu, ale aj iných športových aktivitách. Vďaka termo materiálu, ktorým je ultra tenká spriadaná merino austrálska vlna, sú tričká veľmi pohodlné na nosenie. Rozdiel pri týchto merino tričkách je badateľný už pri dotyku. Ďalším dôvodom, prečo sa firma Lasting rozhodla práve pre merino technológiu je fakt, že takéto tričká odvádzajú vlhkosť, znižujú zápach z potu a sú hrejivé, preto znižujú pocit chladu pri potení.
Dnes sa medzi sortiment firmy Lasting radia nielen tričká a ponožky, ale sú to aj mikiny, kraťasy, podkolienky či iné doplnky. Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré je pripravené oblečenie v hravých dizajnoch. K dispozícií je aj bezšvové prádlo, ktoré je vysoko pohodlné a minimalizuje vznik odrenín a otlačenín pri dlhodobom nosení.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Show sidebar