Medzi moderné a kvalitné značky športového oblečenia sa radí aj spoločnosť Sensor, ktorej výrobky sa rodia len kúsok od našich hraníc. Ide o práve Českú republiku, v ktorej značka Sensor vznikla a produkuje svoje výrobky. Už na samotnom začiatku stála iniciatívna vyrábať kvalitné funkčné prádlo a odevy pre najrôznejšie druhy pohybových aktivít.
Firma Sensor si zakladá aj na využívaní výlučne českej výroby, čo znamená, že každý z jej výrobku vzniká práve v tejto krajine. V dnešnej dobe sa tak výrazne odlišuje od iných spoločností, ktoré svoje výrobky nechávajú vznikať v iných častiach sveta. Aj vďaka tomu môže mať Sensor priamy dohľad nad výrobou, a predovšetkým kvalitou jej výrobkov.
Do jej sortimentu sa radia produkty nielen pre mužov a ženy, ale na svoje si prídu aj deti. K dispozícií sú rôzne čiapky, tričká, ponožky, legíny, mikiny či športové doplnky a cyklistické oblečenie. Samozrejmosťou sú ploché švy, ktoré zabraňujú odieraniu, čo určite oceníte, najmä, ak tričko či mikinu nosíte na sebe dlhší čas alebo počas náročnejšie fyzickej aktivity.
Výrobky značky Sensor sú vyrobené z viacerých druhov materiálov. Vďaka tomu v ich sortimente nájdete dvojvrstvové oblečenie, ktoré má z jednej strany príjemne hrejivú vrstvu vhodnú do chladnejšieho počasia. Naopak, druhá strana ľahko odvádza pot a tým účinne ochladzuje telo počas plusových teplôt. V kolekciách Sensor nájdete ďalej aj výrobky z vlny merino, ktoré sú príjemné na nosenie a nezapáchajú ani pri dlhšom nosení. Zároveň ľahko odvádzajú vlhkosť a hrejú.
Značka Sensor vám tak ponúka oblečenie do každého počasia. Či už potrebujete elastické legíny umožňujúce maximálny rozsah pohybu alebo hrejivú mikinu do chladného počasia, ktorá bude zároveň rýchloschnúca a nekrčivá – aj v tomto ohľade vám firma Sensor ponúka riešenie.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Show sidebar