Nedostatok kvalitných športových potrieb pre vodných slalomárov a milovníkov vodných športov viedol vzniku značky Hiko sport. Začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia Hilgertovci a Košťálovci, vodní kajakári, vytvorili prvý koncept značky Hiko sport, ktorá nesie svoj názov po prvej slabike z ich mien.
Zo začiatku vyrábali slalomárske oblečenie a doplnky iba pre vlastnú potrebu v malom pražskom byte. Neboli však jediní, kto potrebovali špeciálne vybavenie, ktoré bolo ťažké zakúpiť. Postupne začali rozširovať svoju výrobu až došlo k vytvoreniu súčasného sídla spoločnosti a rozšíreniu kolektív o ďalších zamestnancov.
Primárnou špecializáciou firmy Hiko sport v súčasnosti sú výrobky pre vodné športy. Nejde však už iba o doplnky pre vodných slalomárov, v ich sortimente nájdete termo bielizeň a nepremokavé oblečenie, vrátanie topánok, tričiek, búnd, nohavíc alebo aj záchranných viest. Všetky tieto výrobky môžu využiť aj nadšenci jachtingu, raftingu, kajakingu či iných športov a aktivít spojených s vodou, vrátane vybavenia pre deti.
Spoločnosť sa vyznačuje kvalitnými materiálmi, ktoré kráčajú s dobou, a tak firma poskytuje precízne spracovanie oblečenia a doplnky pre profesionálnych športovcov a amatérov. V jej sortimente tak nájdete nielen neoprénové a nepremokavé odevy, ale aj funkčné oblečenie na voľný čas ako nohavice, ponožky, tričká, bundy či mikiny.
Firma Hiko sport je tu aj pre všetkých, ktorí milujú turistiku a pobyt v prírode mimo vody. Oblečenie, predovšetkým funkčné spodné prádlo či tričká, sú využiteľné aj pri pohybe na horách a v teréne. Okrem toho, ďalšie doplnky ako horáky, sady prvej pomoci, čiapky či laná uľahčia a spríjemnia pobyt v horskom prostredí.

Show sidebar

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.