V roku 2003 sa na trhu objavuje značka Nordblanc, ktorá poskytuje kvalitné outdoorové oblečenie pre všetky vekové kategórie. Za jej vznikom stojí predovšetkým chuť objavovať cestovať a spoznávať svet, čomu je prispôsobené aj oblečenie svojou odolnosťou a univerzálnosťou. Za vyše desať rokov svojej existencie si značka našla mnoho priaznivcov najmä z radov ľudí, ktorí radi trávia svoj čas v prírode a hľadajú kvalitné odevy. Práve preto filozofiu značky Nordblanc je čo najlepšie splniť požiadavky svojich klientov.
Značka Nordblanc poskytuje kolekcie nielen pre letné šproty a turistiku, ale v jej ponuke nájdete praktické mikiny a bundy vhodné na lyžovačku či snowbordovanie. Navyše výrobky sú upravené tak, aby boli pohodlné pre bežné nosenie, vyrábajú sa v rozmanitých veľkostiach a sú tak dostupné pre každého. Nordblanc totiž ponúka kolekcie nielen pre ženy a mužov, ale v jej sortimente nechýba ani vybavenie pre deti. Ide napríklad o tričká a termo prádlo s farebnými vzormi či batohy, ktoré navyše obsahujú reflexné prvky zvyšujúce viditeľnosť.
Okrem veľkého sortimentu odevov ako nohavice, legíny, mikiny, čiapky, rukavice, bundy, tričká, spodné funkčné prádlo či ponožky firma ponúka aj širokú paletu doplnkov ako fleecové deky, ruksaky a batohy alebo uteráky. Navyše značka stavia na kvalitné materiály. Pri výrobe spodných vrstiev oblečenia, napríklad funkčných tričiek, používa tkaniny vyznačujúce sa savosťou, ale zároveň aj rýchlym odparovaním, preto zanechávajú pokožku v suchu a podieľajú sa tak na udržaní optimálne telesnej teploty.
Medzi ďalšie obľúbené výrobky medzi zákazníkmi sa radia aj praktické mikiny vytvorené z materiálu, ktorý odvádza pot od pokožky tým, že podporuje odparovanie. Zároveň tvorí súvislú tenkú vzduchovú vrstvu na povrchu tela, ktorá zabezpečuje prirodzenú izoláciu aj v chladnom počasí. Aj pre túto vlastnosť si oblečenie Nordblanc obľúbili profesionálni športovci z mnohých krajín, tak ako bežní ľudia, ktorí majú radi pohyb v prírode a športové aktivity.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Show sidebar