Športová značka cyklistického a bežeckého oblečenia Silvini pôsobí na našom trhu už dlhšiu dobu. Táto česko-talianska spoločnosť vznikla v roku 2003. Avšak až k skutočnému rozbehu výroby došlo v roku 2008, keď značku prebrala súčasná spoločnosť. Zároveň vznikla aj spolupráca s novými dizajnérmi a kompletne sa zmenil strih a prevedenie výrobkov, ktoré firma Silvini produkuje. Táto radikálna zmena bola úspešná a Silvini si našlo mnoho nových priaznivcov medzi profíkmi aj obyčajnými ľuďmi milujúcimi pohyb v prírode a aktívny životný štýl.
V počiatkoch vzniku sa firma Silvini zameriavala výhradne na bežecké oblečenie. Postupne však začala rozširovať svoj sortiment a do jej kolekcie pribudli aj odevy pre bežkárov. Dnes ponúka oblečenie pre bežky, outdoor a in-line. Takisto aj svoje jednotlivé kolekcie zameriava podľa potrieb jej konečných zákazníkov.
A tak vznikali rady oblečenia pre aktívnych ľudí milujúcich šport. Pričom sa kladie vysoký dôraz na technologické spracovanie jednotlivých výrobkov a kvalitné materiály. Dôležitá je predovšetkým funkčnosť a precíznosť strihov. Naopak, pre zákazníkov, ktorí nepotrebujú dosahovať vrcholové výkony ponúka tričká, mikiny, nohavice, legíny a ďalšie doplnky, ktoré sú funkčné a pohodlné. Zároveň potešia všetkých, ktorí majú radi výrazný dizajn a kvalitné produkty.
V neposlednom rade firma Silvini ponúka oblečenie aj pre mládež. Jednotlivé kúsky sú dostupné v rozmanitých veľkostiach, aby presne sedeli telu a prispôsobili sa mu počas športovej aktivity. Podstatnou stránkou je, samozrejme, aj dizajn a výrazné farby. Dnes tak Silvini ponúka odevy pre celú rodinu bez ohľadu na to, či športujete profesionálne alebo iba rekreačne. Mikiny, čiapky, bundy, tričká a legíny Silvini vám tak spríjemnia pobyt v sedle a v prírode.

Zobrazených 1–12 z 25 výsledkov

Show sidebar