MTB nohavice Silvini Rango MP857

MTB nohavice Silvini Rango MP857

MTB nohavice Silvini Rango MP857

Pokiaľ ste aktívnym horským cyklistom alebo len skrátka máte radi pohyb v prírode, určite oceníte kvalitné oblečenie či obuv a najmä také, ktoré vydrží aj náročné podmienky a nadmernú záťaž bez výraznejšieho obnosenia. Tieto výhody v sebe spájajú aj MTB nohavice Silvini Rango MP857.

 

Čo sú MTB nohavice?

Silvini Rango MP857 nohavice 300x225 - MTB nohavice Silvini Rango MP857

Pri hľadaní cyklistického oblečenia, predovšetkým druhov určených na horskú cyklistiku, ste sa už určite stretli s pojmom MTB. Odevy označené touto značkou nie sú nič iným než športovým oblečením vhodným do terénu, predovšetkým na nosenie pri jazde na horskom bicykli.
Samotná skratka MTB znamená mountain bike. Príkladom sú práve spomínané MTB nohavice Silvini Rango MP857.

Oblečenie s týmto označením sa odporúča všetkým, ktorí sa radi pohybujú v náročných prírodných terénoch. Odevy tohto druhu sú totiž navrhované nielen s cieľom, aby poskytli pohodlie v outdoorových podmienkach, ale zároveň, aby boli vhodné pre jazdu na horskom bicykli.
Z toho vyplýva, že MTB oblečenie, napríklad nohavice, majú zosilnenú sedaciu časť, obsahujú pohodlné vrecká na uloženie rôznych drobných predmetov či vetracie otvory.

Tieto detaily sú charakteristické aj pre MTB nohavice Silvini Rango MP857, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitných pružných materiálov. Tie zabezpečujú dokonalú voľnosť pohybu pri cyklistike. Vďaka tomu oblečenie skvele sedí a pohodlne sa nosí. Švy nespôsobujú odery, keďže sú špeciálne prispôsobené, aby neprekážali ani pri dlhšom pobyte v sedle.

  Silvini Rango MP857 zozadu 300x225 - MTB nohavice Silvini Rango MP857  

Do každého počasia

MTB nohavice Silvini Rango MP857 môžete vďaka ich viacúčelovosti využiť v každom počasí, pretože ich dizajnéri mysleli skutočne na všetko.
Nohavice MP857 sú vyrobené z vodeodolného materiálu, preto vám nebude prekážať ani pobyt v daždi či mrholení. Pre prípad zníženej viditeľnosti sú nohavice doplnené aspoň dvoma reflexnými prvkami. To zvyšuje viditeľnosť cyklistu, najmä pokiaľ sa budete pohybovať po frekventovanejších cestách. Tento doplnok tak určite oceníte predovšetkým za hmlistého či zamračenejšieho počasia, prípadne počas noci.

Samozrejme, nezabudlo sa pri MTB nohaviciach Silvini Rango MP857 ani na prípady, keď sa vyberiete do prírody v teplejšom počasí. Nohavice v zadnej časti obsahujú účinné odvetrávanie, čo je výhodné najmä na dlhších či náročnejších trasách. Okrem toho sú nohavice MP857 štandardne vybavené dvoma odvetrávacími otvormi na vnútornej strane stehien, ktoré môžete otvoriť či zatvoriť podľa vašej potreby.

  Silvini Rango MP857 zapinanie - MTB nohavice Silvini Rango MP857Silvini Rango MP857 mtb nohavice - MTB nohavice Silvini Rango MP857  

Úložný priestor

Silvini Rango MP857 nohavice na bicykel 300x212 - MTB nohavice Silvini Rango MP857

Samozrejmosťou nohavíc MTB Silvini Rango MP857 sú aj vrecká, do ktorých uložíte všetky vaše nevyhnutnosti, ako sú napríklad kľúče či iné drobnosti. Nohavice MP857 dokopy obsahujú až osem vreciek.
Dve vrecká sa tradične nachádzajú na bokoch. Obsahujú zips, ktorý zabezpečí, aby predmety nevypadli ani počas silných otrasov a nárazov pri horskej cyklistike. Zips zároveň obsahuje dlhé pútko na pohodlné otváranie a zatváranie jednou rukou. Bočné vrecká vám tak poskytnú dostatok priestoru aj na objemnejšie predmety.

Na drobnejšie veci sú vhodnejšie dve vrecká v zadnej časti, ktoré sú rovnako vybavené zipsom. Takisto obsahujú praktické pútka farebne zladené so zvyškom nohavíc MTB Silvini Rango MP857. Ďalší pár vreciek je umiestnených na stehnách. Zipsy pri týchto vreckách sú prekryté lemom látky, a tak ochraňujú obsah vreciek pred nepriazňou počasia, najmä vlhkosťou a vodou. Najmenšie vrecká sa nachádzajú v spodnej časti nohavíc a pojmú skutočne len malé predmety.

  Silvini Rango MP857 nohavice na bike - MTB nohavice Silvini Rango MP857  

Pohodlné nosenie

Okrem spomínaného elastického materiálu uľahčujúceho pohyb, sú MTB nohavice Silvini Rango MP857 navrhnuté tak, aby poskytli maximálny komfort pri pohybe a ich nosení. Sú charakteristické ich voľným strihom. To, že skutočne padnú takmer každému, zabezpečuje aj praktický opasok s plastovou sponou umožňujúci rýchlu zmenu obvodu aktuálnej podľa potreby.

Cyklistické nohavice MP857 sú vybavené navyše zapínaním na zips. Sú stredne dlhé, a tak siahajú až ku kolenám. Prispôsobiť svojim potrebám môžete aj obvod každej nohavice samostatne – pri ich spodnom okraji sa totiž nachádza sťahovanie na suchý zips. Odev môžete upraviť tak, aby vám sedel presne podľa vašich predstáv alebo ho prispôsobiť podmienkam, v ktorých sa pohybujete.

  Silvini Rango MP857 zapinanie gombicka - MTB nohavice Silvini Rango MP857  

Široká ponuka

Silvini Rango MP857 vaha nohavic 225x300 - MTB nohavice Silvini Rango MP857

Cyklistické nohavice MTB Silvini Rango MP857 sú vyhľadávané nielen pre ich vysokú funkčnosť, ale aj fakt, že sa vyrábajú v širokej škále veľkostí a farieb. Na trhu sú dostupné nielen základné veľkosti, ale objednať si je možné MTB nohavice MP857 aj v ďalších veľkostiach.

Výrobca ponúka škálu veľkostí od tých najmenších až po 5XL, nohavice tak pohodlne sadnú takmer každému typu postavy. Pre tých ktorí sa radi pozerajú aj na gramáže sme v našom teste nohavice odvážili. Výsledok môžete vidieť na priloženej fotografii. Nohavice vážia 410gramov.

 

Doplnky

Pri dlhšej jazde alebo pri nepriazni počasia určite oceníte aj doplnok cyklistických nohavíc MTB Silvini Rango MP857, ktorý predstavuje cyklovložka. Prídavné vnútorné nohavice môžete obmieňať podľa svojej potreby a aktuálneho počasia. Vďaka tomu sa zvyšuje účelnosť cyklistických nohavíc MP857.
Doplnkové vnútorné nohavice s cyklovložkou nie sú súčasťou balenia nohavíc MTB Silvini Rango MP857. Je si ich potrebné dokúpiť samostatne. Vďaka tomu si však môžete vybrať vnútorné nohavice, na ktoré ste zvyknutí, alebo obmieňať ich druh v závislosti od poveternostných podmienok či trasy, ktorú si zvolíte.

Komplet nohavíc Silvini Rango spolu s vnútornými nohavicami vám tak poskytne dostatok komfortu, či už plánujete kratší výlet alebo trénujete profesionálne.
Ak si zvolíte vnútorné nohavice z priedušného a rýchloschnúceho materiálu, budú sa ideálne dopĺňať s výrobkom Silvini Ragno MP857, pretože spolu budú zabezpečovať dokonalú ventiláciu vašej pokožky a odvádzať nadbytočnú vlhkosť a pachy počas pohybu. Niektoré druhy sú vyrobené aj z materiálov zabraňujúcich šíreniu baktérií.

Spojenie cyklonohavíc MP857 s cyklovložkou zabezpečí tak nielen lepší komfort pri nosení, ale aj spríjemní váš pohyb. Pre maximálne pohodlie odporúčame siahnuť po druhoch s plochými švami či so silikónovým protišmykovým pásikom na páse.

Silvini Rango MP857 zips - MTB nohavice Silvini Rango MP857Silvini Rango MP857 suchy zips - MTB nohavice Silvini Rango MP857  

Názory kupujúcich

Cyklistické nohavice MP857 Silvini Ragno sa v krátkom čase po ich uvedení na trh stali vyhľadávaným a obľúbeným tovarom mnohých aktívnych či rekreačných cyklistov. MP857 nohavice sú kladne hodnotené kupujúcimi aj pre svoju farebnú stálosť, znášajú dobre vplyvy najrôznejších poveternostných podmienok či už slnka alebo vlhkosti.
Na trhu je k dispozícií množstvo farebných variantov. Od klasických čiernych nohavíc, ale môžete nájsť aj farebné kombinácie čiernej so zelenými, červenými či zelenými doplnkami v podobe zipsov či vreciek.

Pre odvážnejších sú pripravené výraznejšie farebné varianty. Nohavice MTB Silvini Rango MP857 môžete nájsť v sýtej zelenej, červenej, modrej či sivej farbe. Tieto druhy sú kombinované s tmavým opaskom.

Ide o zákazníkmi veľmi vysoko hodnotené MTB nohavice. Kupujúci si pochvaľujú najmä kvalitu materiálov a fakt, že ani po dlhom používaní nedochádza k výraznému opotrebovaniu švov a iných častí nohavíc.

 

Tabuľka veľkostí Silvini

tabulka velkosti silvini - MTB nohavice Silvini Rango MP857