Film

Film Infiltrátor

Film Infiltrátor

Infiltrátor

Máte chuť na dobrý, kvalitný a najmä napínavý film? V dnešnom svete, kedy sa “rodia” nové filmy ako na bežiacom páse a do kín sa mnohokrát dostávajú aj lacné a nudné filmy, sa len ťažko hľadá niečo, čo by za to v skutočnosti stálo. Práve film Infiltrátor sa radí medzi perly roku 2016, ktoré by ste mali vidieť. Napätie, akcia a perfektný dej, ktorý vás určite bude baviť, vás zatiahne do tajov tajných agentov a mafie, ktorá je omnoho nebezpečnejšia, ako si na prvý pohľad môže zdať.

Dej filmu Infiltrátor je zasadený do osemdesiatych rokov minulého storočia. Hlavnú úlohu si tu zahral herec Bryan Cranston, ktorý hral postavu federálneho agenta Roberta “Boba” Mazura. Celý svoj život bojoval proti drogám, no v utajení sa Robert dostáva omnoho ďalej, ako jeho kolegovia a vďaka svojej šikovnosti sa dostal až do srdca drogového kartelu samotného kokaínového kráľa Pabla Escobara.

Na tajného agenta je to naozaj poriadny výkon, ktorý si ani sám Robert nechce pokaziť. Pod krycím menom tak hrá mafiánsku hru a stáva sa kľúčovou osobou prania špinavých peňazí. Spolu s ďalšími dvoma tajnými agentami (ktorých si zahrali Diane Kruger a John Leguizamo) riskujú život a to len preto, aby Robert mohol spraviť z celého svojho vyšetrovania prípad a priviesť čo najviac známych drogových mien pred súd.

film infiltrator 4 - Film Infiltrátor

Mazur, ktorý je po celý čas obklopený samou korupciou, násilím a špinavými peniazmi, si musí dávať veľký pozor na to, aby nespravil zlý krok. Stačí totižto jedno zaváhanie a je ohrozený nielen jeho život a život jeho rodiny, ale takisto aj celý prípad, ktorý môže zájsť omnoho ďalej. Tento napínavý špionážny triler o jednej z najprepracovanejších policajných akcií histórie sa vám určite zapáči a pozriete si ho viac, ako len jedenkrát.

Film je nakrútený podľa autobiografickej knihy Roberta Mazura, ktorý bol naozajstný a skutočný federálny agent, ktorý prenikol do srdca drogového spoločenstva a mafie. Nositeľom deja je najmä hlavný hrdina v podobe Bryana Cranstona, známeho aj z filmov Perníkový tatko či Prečo práve on? Všetky jeho snímky, v ktorých hral, boli naozaj vysoko hodnotené a známe najmä vďaka dobrému deju, pri ktorom sa divák nenudí.

film infiltrator 1 - Film Infiltrátor

Infiltrátor sa radí medzi bežné filmy, ktoré majú však nadpriemerný dej a dobré obsadenie. Vo filme nájdete niekoľko pôsobivých scén, pri ktorých zatajíte dych a budete očakávať, čo všetko sa stane. Režisér filmu Brad Furman sa rozhodne nebojí ani kontroverzných scén plných násilia, ktoré v takomto filme určite nesmú chýbať. Realisticky natočené scény a situácie, do ktorých sa dostáva hlavný hrdina, vás vtiahnu do deja a s napätím ho budete sledovať až do konca. Film ponúka aj skvelý audiovizuálny zážitok, ktorý vás len presvedčí o správnom výbere.

Vo vedľajších úlohách sa predstavili herci ako John Leguizamo, známa a krásna Diane Kruger či Amy Ryan, ktorí dopĺňali celé pozadie deja a spoločne s hlavnou postavou riešili jeden z najväčších amerických prípadov.

film infiltrator 3 - Film Infiltrátor

Aj napriek tomu, že režisér Furman nemá na konte desiatky celovečerných filmov, ktoré sa dostali do kín, Infiltrátor je jedna z tých snímok, ktoré sa mu určite vydarili. Talentovaný režisér vedel, že ak chce vytvoriť dobrý film, musí staviť na hercov, ktorí mu na obrazovkách vyjadria skutočné emócie. Tak sa aj stalo a vo filme môžeme vidieť kvalitné herecké výkony.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *