Rôzne

Strážni anjeli podľa astrologického znamenia

strážny anjeli podľa astrologického znamenia

Strážni anjeli podľa astrologického znamenia: Ochrancovia našich cest

Strážni anjeli sú považovaní za nádherné duchovné bytosti, ktoré sú tu, aby nás chránili a viedli nás na našich životných cestách. Pre každé z 12 astrologických znamení je priradený konkrétny strážny anjel. Pri sledovaní dynamiky medzi anjelmi a ich znameniami môžeme lepšie pochopiť, ako sa naše znamenie prejavuje vo svete.

1. Baran: Anjel Malahidael

Malahidael je strážca Baranov. Pod jeho vedením sú Barany známe svojou odvahou, silou a iniciatívou. Malahidael podnecuje ich priamu a energickú povahu a pomáha im prekonávať akékoľvek prekážky.

2. Býk: Anjel Anael

Býci sú stráženi anjelom Anael. Títo ľudia sú obvykle veľmi spoľahliví a tvrdo pracujúci, a Anael im poskytuje silu a vytrvalosť, aby uspeli. Anael tiež pomáha Býkom nájsť krásu a potešenie v jednoduchých radostiach života.

3. Blíženci: Anjel Rafael

Rafael, známy ako anjel zdravia a cestovania, je strážnym anjelom Blížencov. Inspiruje ich komunikáciu a zvedavosť a pomáha im nadviazať kontakt s ostatnými.

4. Rak: Anjel Gabriel

Strážnym anjelom Raka je Gabriel. Rak je spojený s matkou a domovom, a tak je doménou Gabriela plodnosť a ochrana. Gabriel podporuje ich citlivosť a starostlivosť o druhých.

5. Lev: Anjel Verchiel

Verchiel stráži všetkých Levov radosti a nadšenia. Tento anjel napĺňa Levov energiou a odvahou, aj posilňuje ich prirodzené vodcovské schopnosti.

6. Panna: Anjel Hamaliel

Strážnym anjelom Pán sú Hamaliel. Hamaliel pomáha Pannám udržať ich logistickej mysle napriek ich sklonom k neporiadku a stresu.

 

obr - Strážni anjeli podľa astrologického znamenia

7. Váhy: Anjel Zuriel

Váhy sú pod ochranou anjela Zuriela. Tento anjel pomáha Váham uzatvárať nové priateľstvá a vytvárať harmonické vzťahy s ostatnými.

8. Škorpión: Anjel Barael

Astrálnym ochrancom Škorpiónov je Barael, ktorý pomáha týmto intenzívnym a vášnivým jedincom zvládať svoje hlboké emócie a transformovať ich obnovujúcou silou.

9. Strelec: Anjel Adnachiel

Adnachiel je strážca Strelcov a poskytuje im prirodzenú túžbu po dobrodružstve a poznatku. Pod jeho vedením sú Strelec známi svojou otvorenosťou, optimizmom a filozofickým prístupom k životu.

10. Kozorožec: Anjel Hanael

Strážnym anjelom Kozorožcov je Hanael, ktorý im pomáha usilovať sa o zabezpečenie a úspech s pokorou a rovnováhou, keďže sú Kozorožci často videní ako ambiciózni a disciplinovaní.

11. Vodnár: Anjel Gabriel

Vodnári su pod ochranou Gabriela, ktorý pri nich podporuje ich záujem o humanitu, inovácie a sociálnu spravodlivosť. Gabriel tiež inšpiruje Vodnárov, aby sa nezľakli jedinečnosti a originality.

12. Ryby: Anjel Barchiel

Ryby sú pod ochranou Barchiela, ktorý pomáha posilňovať ich intuitívnu a empatiu. Podporuje tiež ich tvorivé a duchovné nasadenie, keďže Ryby sú často považované za najviac duchovné zo všetkých znamení.

Na záver, strážni anjeli sú našimi duchovnými ochrancami a učiteľmi. V každom z nás je zastúpená konkrétna skupina hodnôt, ktorej zodpovedá anjel, priradený našemu znameniu. Hoci náš anjel je stále s nami a chráni nás, je na nás, ako jeho moc využijeme v náš prospech.

Tento článok pre vás napísal GePeTo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *