Zajo

Spoločnosť, za ktorej názvom netreba hľadať zložité anglické slová. Firma Zajo vznikla v roku 1996 na Slovensku. Jej zakladateľ, Juraj Králik, začínal najskôr v garážových podmienkach, ale postupne sa spoločnosť vypracovala na jednu z popredných slovenských odevných značiek na poli športového a outdoorového oblečenia.

Na začiatku bola snaha ponúknuť ľuďom oblečenie, vďaka ktorému by aj v prírode zostali takpovediac v suchu. Firma sa snažila o produkciu nepremokavých výrobkov vhodných aj do náročného počasia. Značka odštartovala svoju kariéru s predajom turistických nohavíc, nazývaných aj „golfky“, ktorých bolo v danom období na slovenskom trhu nedostatok.

Postupne sa do sortimentu pridávali ďalšie kúsky vrátane hradwarového vybavenia, čiže batohov a stanov do voľnej prírody. Firma Zajo sa snaží vyrábať svoje výrobky predovšetkým pre bežných ľudí, ktorí majú radi prírodu a pobyt v nej, pričom nemusia byť vrcholoví športovci. Odevy sú preto praktické a pohodlné na nosenie.

Firma sa snaží využívať vo svojej výrobe inovatívne materiály. Vďaka čomu získala mnoho certifikátov kvality a sponzoruje aj mnohé podujatia a podniky. Jej sortiment je aj preto veľmi široký, ponúka odevy pre celú rodinu, vrátane detí. Z kolekcie spoločnosti Zajo si tak môžete vybrať vetru či vode odolné mikiny a bundy, zateplené nohavice, softshellové a flisové výrobky. Nechýbajú ani športové outdoorové tričká odvádzajúce pot a zlepšujúce ventiláciu pokožky.

Vďaka kvalitej a precíznej výrobe má dnes firma mnoho priaznivcov a ponúka vyše 230 modelov športového oblečenia a turistického vybavenia. K dispozícii je aj široká ponuka materiálov od mäkkého a hrejivého flisu, odolného softsheelu, po merino vlnu, ktorá odvádza pachy. Na svoje si príde skutočne každý.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.