WEIDER

Exkluzivitou na poli fitness oblečenia sa môže tešiť práve značka WEIDER. Jej výrobky sú dizajnované priamo v New Yorku tak, aby čo najlepšie sedeli potrebám všetkých, ktorí majú radi posilňovanie a cvičenie s vlastnou váhou. Navyše, celý sortiment WEIDER drží krok s módnymi trendmi, a tak sa pokladá za jednu z najviac IN značiek v oblasti fitness oblečenia.

Čo značka WEIDER ponúka? Predovšetkým sú to rozmanité odevy z funkčných materiálov pre mužov aj ženy. Obzvlášť obľúbené sú tielka a tričká WEIDER, ktoré vďaka svojmu praktickému a dobre padnúcemu dizajnu môžete nosiť nielen pri športovej aktivite, ale sú viac ako vhodné aj na voľný čas.

Medzi mužmi sú obľúbené najmä tričká a mikiny značka WEIDER. Spoločnosť ponúka totiž klasické mikiny so zapínaním na zips v predu, ale veľkú časť jej sortimentu tvoria fitness mikiny s kapucňou a veľkým vreckom na prednej strane. To je praktické na uloženie aj väčších predmetov.

Samozrejme, nechýbajú ani krátke nohavice, legíny či tepláky. Pri týchto výrobky opäť spoločnosť WEIDER stavia do popredia komfort, ale aj módny dizajn, preto tieto výrobky využije tiež vo voľnom čase ako praktické oblečenie. Počas letných mesiacov potešia aj šortky WEIDER.

Spoločnosť však nezostala len pri oblečení a dnes rozširuje svoj sortiment aj o doplnky pre fitness. V jej ponuke tak nájdete praktické tašky do posilňovne, ktoré sú vhodné tiež na uloženie batožiny počas cestovania. V ponuke sú aj rôzne veľké uteráky WEIDER v rozmanitých dizajnoch.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.