Rafiki

Nadšenci pre lezenie a pobyt v prírode opäť hľadali ideálne doplnky pre svoj šport, a to vyústilo k založeniu značky Rafiki. Táto česká značka pôsobí na trhu už niekoľko rokov a stala sa obľúbenou najmä medzi milovníkmi horolezectva či zlaňovania.

Sortiment firmy Rafiki sa na začiatku zameriaval predovšetkým na rozmanité potreby pre lezcov. Patrilo k tomu z veľkej časti oblečenie, ktoré bolo navrhované tak, aby dokonale sedelo pri lezení, neobmedzovalo v pohybe a odvádzalo pot. Samozrejmosťou bol aj fakt, že všetky odevy museli byť veľmi vysokej kvality, aby sa zabránilo ich rýchlemu poškodeniu pri ich nosení v náročnom teréne ako horské masívy a skalné steny.

S touto filozofiu firma Rafiki produkuje dodnes. K jej sortimentu sa radí oblečenie pre lezcov, ale aj športové odevy, ktoré môžu využiť aj bežní turisti. Sú to nohavice, tričká, kraťasy, mikiny, bundy, tielka a ďalšie doplnky. Spoločnosť Rafiki si pritom dáva záležať, aby všetky výrobky vyzerali moderne a štýlovo. Mnohé sú často v pestrých farbách so zaujímavou potlačou v prijateľnej cenovej kategórii.

Za povšimnutie stoja najmä športové tričká Rafiki, ktoré sú maximálne pohodlné a umožňujú voľný pohyb pri lezení. Športové mikiny oceníte nielen pri lezení, ale vďaka svojmu športovo-elegantnému štýlu sú vhodné aj na každodenné nosenie a neformálne príležitosti. Dostupné sú v mnohých farebných odtieňoch a prevedeniach. Môžete si tak vybrať mikinu so zipsom na prednej strane alebo bez zipsu, ale za to s veľkým vreckom a kapucňou.

Vďaka vysokej kvalite a pohodlnosti si firma Rafiki získala mnohých priaznivcov a dopyt po jej produktov každoročne rastie. Takisto aj sortiment spoločnosti sa rozširuje, a tak si už môžete vyberať z rozmanitých nohavíc určených na lezenie, ale aj bežné nosenie. Či si zvoliť medzi tričkami s dlhým a krátkym rukávom v mnohých strihoch, farbách a materiáloch.

Zobraziť
Filters: