Nebbia

Nakupovať lokálne a od slovenských výrobcov sa dá, aj keď hľadáte kvalitné športové oblečenie. Značkou, ktorá zastupuje práve slovenský trh, je Nebbia. Spoločnosť bola založená v roku 1997 manželmi Stankou a Martinom Peckovými. Firma sa špecializuje predovšetkým na športové kulturistické oblečenie, ale v ich ponuke nájdete aj doplnky a odevy vhodné pre fitness.

Nebbia začala produkovať svoje prvé kulturistické kúsky oblečenia už v roku 1997, kedy vyšla prvá kolekcia obsahujúce fitness tepláky a tričká. Vďaka kvalitný materiálom a strihu si výrobku vyslúžili obľubu u zákazníkov a firma začala expandovať a vytvárať ďalšie kolekcie. Postupne budovali čoraz väčší sortiment športových doplnkov z vysokokvalitných materiálov. Firma Nebbia patrila medzi prvých, ktorý začali používať lycru na výrobu športového oblečenia.

Spoločnosť sa neskôr zameriava aj na výrobu outdoorového oblečenia, mikín či búnd. Napokon však opúšťa v roku 2012 od tohto sortimentu a opäť sa venuje výlučne doplnkom a odevom pre fitness, ktoré ju tak preslávili. Oblečenie tejto značky si tak na seba obliekajú viaceré kulturistické a fitness hviezdy nielen Slovenska, ale aj zahraničia. Firma Nebbia sa takisto stáva sponzorom aj niektorých športových súťaží.

Dnes v ponuke značky Nebbia nájdete oblečenie tak ako pre mužov, tak i pre ženy. Okrem kulturistických teplákov, tričiek či mikín spríjemňujúcich pobyt v posilňovni môžete zakúpiť aj fitness šaty, legíny, nohavice, tielka a iné doplnky. Oblečenie je možné zakúpiť v rôznych pestrých farbách, ale aj v klasickom dizajne bez potlačí. Výrobky sú, samozrejme, navrhnuté tak, aby odvádzali maximum potu a boli pohodlné aj pri dlhodobom nosení, pričom poskytujú maximálny rozsah pohybu pri cvičení.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.