Rôzne

Hodiny zo starých ŠPZ oživia každý interiér

hodiny špz Idaho

Internet je nevšedné miesto kde sa môžete inšpirovať. Ak hľadáte niečo čo nie je celkom bežné pre vylepšenie vášho domova či kancelárie, máme pre vás tip na čosi čo ste určite ešte nevideli. Internetový obchod www.hodinyzplatne.sk ktorý sa venuje recyklácií vinylových platní a premieňa ich na hodiny s pridanou hodnotou teraz prekvapil ďalšou zaujímavou novinkou.

Tou novinkou sú hodiny z autentických poznávacích značiek z USA. Samotné značky v Spojených štátoch sú akoby pohľadnicami každého štátu. Nájdete na nich rôznorodé grafiky ktoré korešpondujú s nejakou typickou vlastnosťou daného štátu. Oproti nezaujímavým značkám používaným napríklad v Európe kde značku tvoria strohé symboly – čísla a písmená sú tie americké oku lahodiace a stávajú sa často predmetom bytových dekorácií.

No prečo poňať dekoráciu iba ako estetický doplnok ktorý ma zaujať a oživiť priestor? Práve hodiny z ŠPZ kombinujú pridanú hodnotu – funkčnosť a zároveň dizajnovú zaujímavosť a tak doplnia priestor a splnia funkčnú úlohu. V galérií si môžete pozrieť niekoľko kusov takýchto hodín.

Nuž ak hľadáte pre seba nejaký skvelý doplnok do svojho priestoru alebo chcete oslniť originálnym darčekom k sviatku hodiny z ŠPZ sú to čo odporúčame skúsiť.

9k= - Hodiny zo starých ŠPZ oživia každý interiér
9k= - Hodiny zo starých ŠPZ oživia každý interiér
Z - Hodiny zo starých ŠPZ oživia každý interiér

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.